Оновлений Hyundai i30 буде представлений на автосалоні в Женеві

Hyundai презентує ціле сімейство i30: універсал, ліфтбек і хетчбек. Крім того, глядачам продемонструють спеціальні варіації цих автомобілів: N Line.

Лінійка i30 «отримала» нові стилістичні рішення. Це ж стосується спеціальних версій N Line. До речі, вперше в рамках даної модифікації буде доступний i30 Wagon. Нові дизайнерські рішення покликані підкреслити ефектність і спортивний характер авто.

Hyundai Motor представит в Женеве электрический концепт "Prophecy"

 

На открывающемся в начале марта 2020 года в Женеве Международном автосалоне компания Hyundai Motor представит новый концепт электромобиля – "Prophecy". Дизайн концепта создан в новой стилистике бренда – "Sensuous Sportiness" ("Чувственная спортивность"), воплощающую собой гармонию между четырьмя основными элементами: пропорцией, архитектурой, стилем и технологией.

Нове покоління Hyundai i20: емоційний дизайн та інноваційні технології

Нове покоління Hyundai i20: емоційний дизайн та інноваційні технології


Напередодні світової прем'єри третього покоління хетчбека i20, яка відбудеться в березні 2020 року в рамках Міжнародного автосалону в Женеві, компанія Hyundai Motor оприлюднила всю інформацію про модель, включаючи дані про технічні характеристики, удосконалені системи безпеки та зв'язку. Виробництво Hyundai i20 нового покоління буде налагоджено на заводі Hyundai Motor Company в Ізміті (Туреччина).

Готуємося до весни всього за 150 грн.!

Якщо ви активний і відповідальний користувач свого авто, то напевно знаєте, що проходити сезонну перевірку автомобіля дуже важливо! Тому ми підготували для всіх власників авто Hyundai спеціальну акцію і знизили регулярну вартість перевірки авто по 8 пунктам до 150 грн .:

Hyundai Motor представить в Женеві електричний концепт «Prophecy»

На Міжнародному автосалоні, що відкривається на початку березня 2020 року в Женеві, компанія Hyundai Motor представить новий концепт електромобіля - «Prophecy». Дизайн концепту створений в новій стилістиці бренду - «Sensuous Sportiness» («Чуттєва спортивність»), яка втілює собою гармонію між чотирма основними елементами: пропорцією, архітектурою, стилем і технологією.

Концептуальне «Пророцтво»

Сторінки